Değerli Eczacılarımız ve İş Ortaklarımız,

Kurulumunu üstlendiğim Başkent Grup Ecza Deposu, 2015 yılında Ankara’da faaliyetine başladı. İzleyen dönemde, güvene ve iletişime dayalı çalışma şeklimiz; ticaret yaptığımız eczane sayısının artması ile karşılık buldu. Temmuz 2021 tarihi itibarıyla, ülke genelinde 9,223 eczaneyle iş ilişkimiz bulunmaktadır. Depomuza gösterdiğiniz ilgi için eczacılarımıza teşekkür ediyorum. İlginiz ve güveniniz, sektörde yeni adımlar atmak için bizlere cesaret veriyor.

Sektörümüzde ürün kalitesi insan sağlığını doğrudan ilgilendiriyor. Münhasır dağıtım anlaşması yaptığımız üretici firmaların ürünlerini, hızlı ve sorunsuz şekilde eczanelere sevk ediyoruz. Ayrıca bünyemizde bulunan iki üretici firmanın dağıtım sürecini, aynı titizlikle gerçekleştiriyoruz. 2,700 m2 depolama alanı ve 164 kişilik kadromuzla, ülkemizin her noktasına ürün sevki yapmaktan gurur duyuyoruz. 

Ticari dinamiklere ve yasal düzenlemelere göre şekillenen dinamik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içinde bu değişimlerin örneğini defalarca tecrübe ettik. Teknolojiye dayalı profesyonel çözümler geliştirerek, değişimlere hızlı uyum sağlayan ve öğrenen bir organizasyon inşa etmek temel gayemizdir. İnsana saygıyı her zaman ön planda tutarak; eczanelerimizle ve tedarikçilerimizle, güvene dayanan ilişkiler kurmaya devam edeceğiz.

İbrahim ATAŞ