Nasıl Sipariş Verilir? Nasıl Giriş Yapılır?
M
Merkez Şube
ile Giriş Yap

Üye Girişi

Giriş Yap Nasıl Giriş Yapılır?

Neden BaşkentGrup Ecza Deposu

Uygun Fiyatlı Ürünler

Uygun fiyatlı ürün portföyümüzden yararlanarak, eczanenizin karlılığınızı artırmak üzere fırsatlar sunuyoruz.

İhtiyacınız Kadar Alın

İstediğiniz miktarda ürünü, birim fiyata çevirerek alabilirsiniz. Eczanenizi yüksek baremli mal fazlası satın almaya zorlamıyoruz. Maliyeti düşürebilmek için aşırı stok yapmak zorunda değilsiniz.

Ürün Çeşitliliği

Piyasada yaygın bulunan ürünlerin, yüksek kar marjlı muadillerini alabilirsiniz. Böylelikle eczanenizin ürün çeşitliliğini ve ortalama karlılığını artırabilirsiniz.

Medikal ve Itriyat

İlaç dışı ürün çeşitliliğimizde fiyat avantajları mevcut. Listelerimizi takip ederek medikal ve ıtriyat ürünlerin fırsat kampanyalarını değerlendirerek, bu ürünleri daha ucuza mal edebilirsiniz.

Puan Sistemi

Düzenli ödemelerinizden kazandığınız puanı, sonraki siparişlerinizde kullanarak, ürün maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Puan uygulama detayları için buraya tıklayınız.

Sevkiyat

Türkiye’nin tüm bölgelerine ürün sevk ediyoruz. Ürünlerinizin kargoda hasar görmesi durumunda, kargo firmaları ile sorun yaşamanıza izin vermeden tutanaksız iade kabul ediyoruz.

Sipariş

Her eczanenin stok takibi ve sipariş verme yöntemi farklıdır. Sipariş verme tercihinize saygı duyuyoruz. Telefonla çağrı merkezimizden, web sayfamızı kullanarak veya eczanenize atayacağımız satış temsilcisinin şahsen ziyaretiyle sipariş verebilirsiniz.

İTS/ÜTS

Firmamız, Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi ve Ürün Takip Sistemi süreçlerine dahildir. Tüm ürünleri üreticiden eczanenize kadar kontrol altında ve güvenle sevk ediyoruz.

Elektronik Fatura

Firmamız efatura mükellefidir. Yasa gereği, eFatura mükellefi olan eczanelere elektronik fatura kesiyoruz. Depomuzun sisteminden, eczane otomasyon programlarına fatura aktarım imkanı mevcuttur.